rodzina


Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash
Osiedle Jaworzniaków

Osobom ceniącym komfort cichej i spokojnej dzielnicy przedstawiamy Osiedle położone na Gdańskich Łostowicach przy ulicy Jaworzniaków. Od Centrum miasta dzieli nas 7 km, a do Trójmiejskiej obwodnicy 1,5 km. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy, z którego bez problemu dostaniemy się do centrum Gdańska. 
 

W najbliższej okolicy znajdują się rozległe łąki oraz pięknie zaaranżowane jezioro z szeroką promenadą, idealną do rodzinnych spacerów. Osiedle stanowi doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i wypoczynku.

 

Osiedle zlokalizowane jest w niewielkiej odległości od szkoły podstawowej i gimnazjum, w pobliżu znajduje się również szkoła językowa, przedszkole, przychodnia lekarska i kościół. W sąsiedztwie są ponadto sklepy spożywcze, usługowe, a także poczta i bank. 
 

Osiedle stanowi propozycję dla ludzi ceniących ciszę i spokój, ale również dbających o komfort i wygodę. Malownicze okolice zachęcają do relaksu, długich spacerów z rodzina, jak również bardziej aktywnego odpoczynku.

Oferujemy Państwu piękne słoneczne przestrzenne mieszkania. Mieszkania dwupoziomowe zawierają w cenie koszt poddasza. Istnieje także możliwość aranżacji drzwi do poddasza bezprośrednio z klatki schodowej.

Przewidywany termin oddania II etapu: rok 2012


Zobacz lokalizację inwestycji

 


Wyświetl większą mapę

 
Copyright © 2014 Budros
realizacja: noveo - agencja interaktywna
powered by quickcart