Lokalizacja

Jastarnia jest doskonale skomunikowanym kurortem nadmorskim. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy, znajdujący się na obrzeżach Gdańska, jest atrakcyjnym rozwiązaniem dla gości z południowej części kraju i zagranicy. Alternatywnym środkiem transportu może być tramwaj wodny, który wypływa z serca Gdyni, prosto do centrum Jastarni oraz nowy, klimatyzowany pociąg na trasie Gdynia-Hel.
Jastarnia, oprócz szerokiego wachlarza atrakcji, jest idealnie położoną bazą wycieczek wzdłuż wybrzeża, poczynając od Helu, kończąc na Władysławowie.

Inwestycja Apartamenty na Plaży usytuowana jest tuż nad brzegiem Zatoki Gdańskiej. Oddalona zaledwie kilkadziesiąt metrów od molo, mariny oraz rozrywkowego centrum Jastarni, tworzy jednocześnie zaciszny kąt dzięki bezpośredniemu sąsiedztwu z plażą i morzem. To idealne miejsce na spacery  o każdej porze dnia i nocy. Wspaniałe miejsce wypoczynku dla strudzonych wielkomiejskim trybem życia, ale i dla tych którzy kochają wodę i piasek. To tu będziecie Państwo na wymarzonych wakacjach u siebie, nie tracąc czasu i energii na szukanie idealnego miejsca wypadowego.