Nowa inwestycja

Chcielibyśmy z dumą poinformować Państwa, że w przyszłym miesiącu planujemy rozpoczęcie kolejnej inwestycji!  Osiedle Nowe Kowale zlokalizowane będzie przy skrzyżowaniu ulic Heliosa i Apollina w miejscowości Kowale, w powiecie gdańskim.

Szczegóły dotyczące planowanej inwestycji już na dniach!
Jeśli wyrażają Państwo chęć do otrzymania jako pierwsi informacji o rozpoczęciu sprzedaży bądź innych nowościach związanych z inwestycją Nowe Kowale, zachęcamy do zapisania się na “listę zainteresowanych” poprzez uzupełnienie poniższego formularza. W chwili kiedy będziemy publikować kolejne informacje otrzymają Państwo od nas wiadomość e-mail. Dzięki temu W pierwszej kolejności będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z naszą ofertą! 

Poprosimy o potwierdzenie chęci zapisania się na listę oraz wskazanie nam, jakiego mieszkania Państwo poszukujecie.

  Wypełnij formularz i zapisz się na listę zainteresowanych inwestycją Nowe Kowale  Imię i nazwisko:

  Adres email *:

  Telefon Kontaktowy:

  Temat:

  Piętro *:
  01234
  Ilość pokoi *:
  23
  Powierzchnia *:
  40m2 - 45m245m2 - 50m250m2 - 60m2

  Skąd Pan/Pani dowiedział/a się o inwestycji Nowe Kowale?

  Uwagi:

  * Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dot. realizowanej przez nas inwestycji Nowe Kowale, zaznacz wszystkie poprzedzone gwiazdką pola.
  (Zaznaczenie pola jest jednoznaczne z akceptacją jego treści.)

  * Oświadczam, że powyższe dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych [informacje dostępne tutaj], w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  * Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, jako administratora danych, w celu przekazywania mi informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale.

  * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej, przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1.

  * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na używanie przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.

  * Pole wymagane