Zamieszkaj w sercu Gdyni – Sentosa Park

Z przyjemnością informujemy, że w Gdyni, w dzielnicy Działki Leśne, przy ul. Pomorskiej i Nowogrodzkiej, rozpoczęliśmy realizację przedsięwzięcia – Sentosa Park, w ramach którego powstanie pięć budynków z mieszkaniami o powierzchniach w przedziale ok. 36 -161 m2. Ogrodzone i monitorowane osiedle w otoczeniu parku, zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju niezależnie od pory dnia.
Decydując się na zakup mieszkania w Sentosa Park, będą Państwo mogli wybrać dla siebie miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej oraz komórkę lokatorską (zakup obowiązkowy).

Jasne wykończenie ścian i podłóg przestrzeni wspólnych będzie kontrastowało z ciemnym odcieniem kamieni naturalnych umieszczonych na wybranych ścianach oraz drewnianymi panelami, które z pewnością ocieplą atmosferę klatek schodowych. Całość będą dopełniały złote detale w postaci m.in. lamp, co jeszcze bardziej podkreśli prestiż wykończenia.
Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zainstalowane cichobieżne windy.

Na parterze budynków zlokalizowanych od strony ul. Pomorskiej będą znajdowały się dwa lokale usługowe o powierzchni ok. 130m2 każdy. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem tego typu lokalu, zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy więcej szczegółowych informacji.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Dodatkowe informacje o inwestycji oraz formularz kontaktowy znajdą Państwo na stronie www.budros.pl