Budownictwo mieszkaniowe

Jako generalny wykonawca, w swym wieloletnim doświadczeniu zdobywanym na rynku krajowym jak i zagranicznym,  wykonaliśmy szereg interesujących projektów. W naszym portfolio znajdą Państwo m.in. realizacje z obszaru budownictwa mieszkaniowego, do którego można zaliczyć np.:

  • Budynki mieszkalne ALFA PARK II w Gdańsku przy ul. Myśliwskiej
  • Budynki wielorodzinne z usługami w Gdańsku: przy ul. Toruńskiej, Starodworskiej, Wilanowskiej, Kartuskiej
  • Zespoły budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą i małą architekturą na osiedlach w Gdańsku : Złota Karczma, Bądkowskiego, Niedźwiednik, Modre, Różane, Pięciu Wzgórz, Kolonia Jordana, Kamienica Wileńska, Zielone Wzgórze, Łostowice, Karczemki
  • Remont kamienicy Villa Helena w Sopocie
  • Budowa kamienicy Villa Nova Helena w Sopocie

Wiemy jak istotne w procesie realizowania projektu są dobra komunikacja, rzetelność i terminowość, dlatego do każdego zadania przypisujemy doświadczonych kierowników budów wraz z odpowiednio dobranym zespołem, który zadba o prawidłową realizację wszystkich zaplanowanych etapów budowy. Powierzane nam zadania wykonujemy kompleksowo, od omówienia szczegółów projektu do przekazania gotowej do użytkowania nieruchomości w ręce inwestora.

Naszą pozycję na rynku budujemy już od ponad 30 lat i nieustannie podejmujemy kolejne ciekawe zlecenia, dołącz do grona zadowolonych inwestorów i skontaktuj się z nami!

Alfa Park
Cygańska góra
Niedźwiednik Zespół budynków mieszkalnych-wielorodzinnych w Gdańsku
os. Jary Wilanowska
os. Jordana
os. Zielone wzgórze TBS Motława
os. Złota Karczma
Południowy Stok Badkowskiego Patronacka
Toruńska Budynek wielorodzinny z usługami w Gdańsku
Villa Nova Helena