APARTAMENTY NA PLAŻY

Jastarnia,

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA


Apartamenty na Plaży to niezwykła oferta skierowana do tych z Państwa, którzy oczekują najwyższych standardów, które proponują Państwu 5 gwiazdkowe hotele. To propozycja dla tych z Państwa, którzy pragną spędzać czas na świeżym powietrzu, otoczeni woda i plażą w unikatowej scenerii na nadmorskiej wydmie, nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, w granicach Nadmorskiego Parku Krajobrazowego i obszaru Natura 2000.

Fantastyczne położenie naszej inwestycji, daje możliwość aktywnego spędzania czasu wolnego miłośnikom sportów wodnych. Apartamenty na Plaży to miejsce, gdzie odnajdą się również spragnieni odskoczni od nadmorskiego tętna.

Nasza inwestycja składa się z jednego budynku o 3 kondygnacjach. Do wyboru mamy apartamenty jedno, dwu i trzypokojowe o metrażach od 30 do 75 metrów. Na ostatnim piętrze oferujemy Państwu apartamenty z antresolą. Budynek w południowej wystawie z widokiem na Zatokę Pucką z każdego apartamentu! Do każdego z mieszkań przypisane jest miejsce postojowe zewnętrzne w cenie mieszkania !!!

Budynek w pełni nowoczesny zaprojektowany został z dbałością o każdy szczegół.  Istnieje możliwość wyposażenia w inteligentny system automatyki znanej i cenionej firmy Fibaro, spełniającej najśmielsze oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Klimatyzacja i ogrzewanie pompą ciepła pozwalają w znaczący sposób ograniczyć koszty utrzymania. Wysokiej klasy materiały (kamień, stolarka drewno-aluminium, winda cichobieżna), okna drewniano-aluminiowe z filtrem delikatnie zatrzymującym nadmierne promieniowanie słoneczne, zamknięty teren, monitoring, najwyższej klasy drzwi wejściowe pozwalające na ich otwieranie za pomocą karty wejściowej. Przy podłączeniu do systemu Fibaro istnieje możliwość otwierania drzwi za pomocą sms. Zainstalowana kamera na dachu przekaże Państwu aktualne informacje pogodowe, a co za tym idzie pozwoli idealnie zaplanować swój jakże cenny czas. Przy budynku znajduje się bezpośrednie wejście na plażę, gdzie można rozłożyć leżak i zażywać kąpieli słonecznych, lub też korzystać ze sportów wodnych. Na zewnątrz oferujemy Państwu miejsce do przechowywania i konserwacji desek surfingowych oraz miejsce postojowe na rowery. Zaprojektowana zieleń z systemem podlewania, subtelnie podkreśli urok nadmorskiego kurortu.

Wszystko to składa się na wyśmienitą inwestycję na lata w cenionej i niezwykle modnej lokalizacji.

Apartamenty na plaży to luksus jakiego szukacie na wakacjach na własność!

Lokalizacja – Jastarnia

Zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się z być może Państwa wymarzonym miejscem…