JAŚMINOWY STOK

Gdańsk,

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA


Jaśminowy Stok to inwestycja, która spełnia Państwa oczekiwania. Z dala od zgiełku miasta, wkomponowana w istniejącą architekturę domków jednorodzinnych, wśród zieleni z pewnością zasługuje na miano najlepszego miejsca do zamieszkania dla Państwa.

Nowoczesne mieszkania, najwyższe standardy wykończenia i wieloletnie doświadczenie to wszystko składa się na najnowszą ofertę, którą proponujemy Państwu do odbioru już w Grudniu 2016 roku!

Nasza oferta to budynek, w którym dostępne będą mieszkania zarówno jedno, dwu i trzypokojowe (metraże od 31 do 68 m2), oraz cztery mieszkania dwupoziomowe z przestronnym poddaszem o metrażach 67-79 m2. Wychodząc naprzeciw wszelkim oczekiwaniom budynki zostały starannie przemyślane i zawierać będą :ogródki przynależne do mieszkań parterowych, przestronne balkony, windy, podziemną halę garażową, salę fitness oraz naziemne miejsca postojowe.

Niewątpliwym atutem Jaśminowego Stoku jest jego lokalizacja. Droga do Starego Miasta zajmie 12 minut, natomiast do centrum Sopotu około 20 minut. Jest to także świetny punkt wylotowy z miasta na Kaszuby i Hel. W sąsiedztwie oddano do użytku nowoczesną szkołę podstawową z ogólnodostępnym basenem. Znajdziemy tu również przychodnię, apteki, sklepy, ośrodki fitnessu oraz szeroko pojętą infrastrukturę usługową. Nad obwodnicą powstała kładka pieszo-rowerowa łącząca dzielnicę Karczemki z Auchan i budowanym przystankiem Pomorskiej Kolei Metropolitalnej , co w znacznym stopniu wpływa na komfort życia mieszkańców .

Lokalizacja – Gdańsk Karczemki