Morenowy Sad
Opis inwestycji

Morenowy Sad jest inwestycją realizowaną w latach 2016-2017 i znajduje się przy ulicy prof. Stefana Hausbranta 24, 26, 28 w Gdańsku.

Morenowy Sad jest inwestycją wychodzącą naprzeciw wymaganiom tych z Państwa, którzy cenią i poszukują  zielonego zakątka w centrum miasta. Kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku,  pozostając wciąż nie dalej niż  5km od Gdańska Głównego i  5 km od centrum Wrzeszcza. Jest to miejsce,  które z pewnością zasługuje na miano Państwa domu.

Morenowy Sad
Opis inwestycji

Osiedle Morenowy Sad to 3 kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.

Morenowy Sad powstaje w dynamicznej aczkolwiek bardzo zielonej i wspaniale zagospodarowanej dzielnicy Gdańska Morena. Niewątpliwym atutem jest wszelka dostępność do sklepów, szkół, przychodni, przedszkoli, żłobków oraz wszystkiego tego, czego oczekujemy od miasta. Szeroko rozbudowana komunikacja miejska pozwoli Państwu na sprawne poruszanie się po całym mieście.