MORENOWY SAD

Gdańsk,

INWESTYCJA ZAKOŃCZONA


Morenowy Sad jest inwestycją wychodzącą naprzeciw wymaganiom tych z Państwa, którzy cenią i poszukują  zielonego zakątka w centrum miasta. Kameralne osiedle wkomponowane w architekturę domków jednorodzinnych i bloków o niskiej zabudowie, sprawia poczucie oddalenia od wielkomiejskiego tłoku,  pozostając wciąż nie dalej niż  5km od Gdańska Głównego i  5 km od centrum Wrzeszcza. Jest to miejsce,  które z pewnością zasługuje na miano Państwa domu.

Osiedle Morenowy Sad to 3 kameralne i nowoczesne budynki zlokalizowane przy ulicy Hausbrandta w gdańskiej dzielnicy Morena.

Z doświadczeniem i dbałością o najmniejszy szczegół pragniemy przedstawić  Państwu 3 budynki  niskiej zabudowy 3 kondygnacje ( parter , dwie kondygnacje , poddasze) o metrażach od 25m do nawet 120 m! Na ostatnim poziomie znajdować się będą przestronne apartamenty ze wspaniałymi tarasami, z możliwością powiększenia metrażu poprzez przyłączenie mieszkań  sąsiednich. Taka opcja daje niepowtarzalną szansę posiadania całego piętra tylko dla siebie!!! Wybrane mieszkania na parterze będą dostępne z ogródkami,  co daje dodatkową możliwość wypoczynku wśród własnej zieleni.

Spełniając  Państwa oczekiwania o dostępie do zdrowego trybu życia na osiedlu znajdzie się sala fitness. Dbając o Państwa bezpieczeństwo osiedle będzie zamknięte i monitorowane. To czego możecie Państwo od nas oczekiwać, to najwyższy standard wykończenia (stolarka drewniana hale garażowe ,windy do hali garażowej). Przynależne do mieszkań piwnice w budynkach 2 i 3, parking naziemny wraz z miejscami dla gości. Dopełnieniem inwestycji będzie wspaniała zieleń z drzewami owocowymi, która w zamyśle nawiązuje do sadu, z którego korzystać będą mieszkańcy. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na już istniejące na pobliskich terenach miejsca sportowo- rekreacyjne.

Budynki powstaną w równym czasie, co daje Państwu możliwość wyboru wymarzonego mieszkania bez przymusu oczekiwania na następny etap ukończenia inwestycji!

Morenowy Sad to nowoczesny, a zarazem sielski zakątek w zielonych płucach Moreny .

Lokalizacja: Gdańsk Morena

Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą inwestycją!