Myśliwska 24
Promocja

Do końca sierpnia 2022 roku oferujemy zniżkę 30% na wybrane komórki lokatorskie. Promocja dotyczy osób, które zakupią w inwestycji dowolne mieszkanie oraz miejsce postojowe. Szczegóły promocji uzyskają Państwo kontaktując się z Biurem Sprzedaży Mieszkań.

Zapytaj
Myśliwska 24
Myśliwska 24

Zapraszamy osoby zainteresowane kupnem mieszkania do wizyty na budowie. W tym celu należy umówić się z Biurem Sprzedaży Mieszkań +48 784 065 494, +48 662 231 906. Inwestycja będzie składała się z dwóch nowoczesnych, czteropiętrowych budynków. W każdym z nich zaprojektowano cichobieżne windy, a w podziemnych halach garażowych przewidziano miejsca postojowe, pomieszczenie przeznaczone do przechowywania wózków i rowerów oraz komórki lokatorskie. 

Myśliwska 24
Lokalizacja inwestycji

Inwestycja będzie zlokalizowana w centralnej części Gdańska, w dzielnicy Piecki-Migowo, potocznie nazywanej Moreną, przy ulicy Myśliwskiej 24 i 24a. W okolicy znajdują się wszystkie potrzebne do komfortowego życia instytucje i usługi takie jak: żłobki i przedszkola, szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje i siłownie.

Widok 360°          Sprawdź dojazd

Myśliwska 24
Standard wykonania

Koncepcja aranżacji części wspólnych nawiązuje do natury – na wybranych ścianach znajdą się motywy roślinne i okładziny w kolorze drewna. Posadzki klatek schodowych oraz korytarze zostaną wykończone eleganckim gresem.

Standard wykończenia mieszkań obejmuje m.in. okna drewniane z pakietami trzyszybowymi, wytynkowane, wyszpachlowane i wymalowane jednokrotnie na biało ściany, zamontowane parapety, grzejniki, osprzęt elektryczny oraz drzwi wejściowe klasy C. Balkony i tarasy wykończone gresem.

Myśliwska 24
Bezpieczeństwo

Wszyscy wiemy, jak ważny jest spokojny sen. Bezpieczeństwo mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24” zapewnią drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie oraz szyby i okucia antywłamaniowe w mieszkaniach na najniższej kondygnacji. Osiedle będzie monitorowane, a dostęp do terenu inwestycji od ulicy Myśliwskiej będzie ograniczał szlaban.

Myśliwska 24
Balkony, tarasy

Komu nie marzy się kawa wypita na tarasie w piękny, słoneczny dzień? Większość mieszkań będzie posiadała przestronne balkony lub tarasy o powierzchniach nawet do 87 m2. To dodatkowa przestrzeń, która, w zależności od upodobań, może stać się wypełnioną roślinami namiastką ogrodu, przyjemnym kącikiem do lektury na wygodnej kanapie lub miejscem do spotkania z rodziną czy przyjaciółmi.

Myśliwska 24
Hale garażowe i komórki lokatorskie

Inwestycja będzie posiadała podziemne hale garażowe, w których duża liczba miejsc parkingowych umożliwi mieszkańcom zaparkowanie więcej niż jednego posiadanego samochodu. Rzeczy, które nie zmieszczą się w mieszkaniu, można gromadzić w jednej z przestronnych komórek lokatorskich, znajdujących się na poziomach -1 i -2.

Myśliwska 24
Przestrzeń wspólna

Na ostatniej kondygnacji w obu budynkach znajdą się ogólnodostępne tarasy, gdzie za pomocą roślin i mebli wypoczynkowych zostanie stworzona strefa rekreacji i spotkań towarzyskich dla mieszkańców inwestycji „Myśliwska 24”.

Dla komfortu mieszkańców przewidziano pomieszczenie wózkarni – rowerowni na poziomie -2. Wejście do części wspólnych umożliwi nowoczesny system dostępu w formie elektronicznych kart zbliżeniowych.

Myśliwska 24
Zbiornik wodny

Dodatkową możliwość spędzenia wolnego czasu przewidziano w południowej części osiedla – w pobliżu zbiornika wodnego, wokół którego znajdzie się przestrzeń do wypoczynku.

Myśliwska 24
Plac zabaw

Mieszkańcy inwestycji „Myśliwska 24” będą korzystać z placu zabaw znajdującego się w głębi osiedla, który zostanie zmodernizowany, przez co Państwa pociechy będą mogły w bezpieczny i aktywny sposób korzystać ze świeżego powietrza.

Myśliwska 24
Okolica

Centralna lokalizacja inwestycji zapewnia dostęp do takich atrakcji Gdańska jak na przykład zbiornik wodny przy stacji Pomorskiej Kolei Metropolitalnej Jasień, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, wielofunkcyjnej przestrzeni rekreacyjnej Multipark Morena, realizowanej z Budżetu Obywatelskiego, czy Starego Miasta.

Myśliwska 24
Inteligentny dom

Dla osób ceniących komfort i wygodę przewidziano możliwość wykupienia dodatkowego wyposażenia mieszania w postaci pakietu Inteligentny Dom, który za pomocą smartfonu lub tabletu umożliwia zdalne sterowanie: ogrzewaniem, oświetleniem, urządzeniami elektrycznymi.