Nowe Kowale PLUS

Gdańsk,

Kup mieszkanie

Po wyjątkowym sukcesie osiedla Nowe Kowale, nie odpuszczamy! Właśnie rozpoczęliśmy realizację kolejnej, można by powiedzieć “siostrzanej” inwestycji, znajdującej się dosłownie kilka kroków od Nowych Kowal. Dobra passa niech trwa!  

Prywatność i najbliższe otoczenie gwarantujące po prostu wygodne życie w sąsiedztwie tętniącego życiem miasta? Możliwość obcowania z naturą w dużej aglomeracji? Już dziś te z pozoru wykluczające się perspektywy mogą stać się Twoją przyszłością!  Inwestycja Nowe Kowale Plus zlokalizowana będzie w okolicy Południowego Gdańska. To idealne miejsce dla osób wkraczających w dorosłe życie jak i rodzin z dziećmi.

Młoda, szybko rozwijająca się dzielnica charakteryzująca się kameralną atmosferą i dużą ilością zieleni to odpowiedź na wyzwania współczesnego, szybko rozwijającego się świata.
Teren dookoła inwestycji sprzyja uprawianiu sportów oraz rodzinnej rekreacji i pieszym wędrówkom na łonie natury. Samo osiedle będzie bardzo dobrze skomunikowane, nieopodal znajduje się wyjazd na obwodnicę Trójmiasta oraz linie autobusowe kierujące do centrum Gdańska, od którego dzieli 15 minut jazdy.
W sąsiedztwie osiedla Nowe Kowale Plus znajdą się wszelkie niezbędne instytucje oświaty takie jak żłobki, przedszkola i szkoły (w tym także szkoła muzyczna) oraz bogata infrastruktura usługowa: sklepy, restauracje, kluby fitness i korty tenisowe.

Kompleks mieszkalny będą stanowiły cztery budynki w średniowysokiej zabudowie z szeroką ofertą mieszkań dwupokojowych. Mamy również dobrą wiadomość dla wielbicieli spędzania czasu na świeżym powietrzu! Większość parterowych mieszkań w inwestycji Nowe Kowale Plus będzie posiadało wydzielone ogródki! Dodatkowo, nowi właściciele mogą liczyć na jakże pożądaną w obecnych czasach, dodatkową przestrzeń w postaci przynależnej komórki lokatorskiej oraz naziemnego lub podziemnego miejsca postojowego. Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców będzie plac zabaw, wokół którego będzie rozlegała się przestrzeń relaksacyjna dla rodziców, a dzięki zaprojektowanemu całodobowemu monitoringowi oraz dużej ilości „zielonych” płotów w postaci żywopłotów, osiedle będzie bezpieczną przestrzenią.

Atutem, który należy podkreślić i który często stanowi o wyborze miejsca do zamieszkania jest cena, która w tym wypadku jest niezwykle konkurencyjna! Ceny mieszkań zaczynają się już od 6.450,00zł/m2

Jak powiadał znany portugalski pisarz: „Dzisiaj jest pierwszy dzień reszty Twojego życia, od Ciebie zależy co z nim zrobisz!”


Jeśli są Państwo chętni do otrzymania jako pierwsi nowości o inwestycji Nowe Kowale plus, zachęcamy do zapisania się na “listę zainteresowanych”.
Gdy będziemy publikować kolejne informacje o inwestycji, jako pierwsi otrzymają Państwo wiadomość e-mail i tym samym jako pierwsi zapoznają się z nowościami! 

Imię i nazwisko:

Adres email *:

Telefon Kontaktowy:

Temat:

Piętro *:
 1 2 3 4
Ilość pokoi *:
 1 2 3 4 5
Powierzchnia *:
 30m2 - 50m2 50m2 - 60m2 60m2 - 70m2 70m2 i więcej

Skąd Pan/Pani dowiedział/a się o inwestycji Nowe Kowale Plus?

Uwagi:

* Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dot. realizowanej przez nas inwestycji Nowe Kowale Plus, zaznacz przynajmniej jedno z poniższych pól.
(Zaznaczenie pola jest jednoznaczne z akceptacją jego treści.)

W związku z podaniem danych osobowych, realizacją kontaktu telefonicznego jak i prowadzoną korespondencją elektroniczną P.B.-M. i R. Budros sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Przekazywane nam dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji kontaktu telefonicznego oraz w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną i udzielenia informacji marketingowych tymi drogami. W celu uzyskania informacji o naszej ofercie należy udzielić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz otrzymywanie e-maili z treścią marketingową. Wyrażenie tych zgód jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie można je cofnąć. Przed podaniem danych osobowych i wyrażeniem zgód prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych dostępną tutaj.

 * Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, przez P.B.M. i R. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celach marketingu bezpośredniego tj. w celu przekazywania oferty spółki telefonicznie na podany przez mnie numer telefonu.

 * Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, przez P.B.M. i R. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dla celów marketingu bezpośredniego w celu przesyłania mi drogą elektroniczną informacji handlowej na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

* Pole wymagane