Lokale usługowe Nowe Kowale, Gdańsk

Lokale usługowe
Opis lokali usługowych

Osiedle jest doskonale wkomponowane w okoliczny krajobraz. Nowoczesna i stylowa architektura, cichobieżne windy oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że Nowe Kowale będą najlepszym wyborem w podczas poszukiwania nowego mieszkania.

Zaprojektowaliśmy 3 pięciokondygnacyjne budynki, w których będą znajdowały się 132 funkcjonalne mieszkania. W trakcie opracowywania planu budynków wzięliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie metraż.

Zróżnicowaliśmy powierzchnie mieszkań tak, aby zaspokoić potrzeby:
 • młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają samodzielne życie i chcą posiadać własne cztery kąty,
 • oraz rodzin: tych mniejszych i tych większych, które potrzebują obszerniejszej przestrzeni.

Mapa inwestycji

Sprawdź w pobliżu sklepy, szpitale, biedronki.

Pokaż na mapie:

Galeria

Zobacz jak może wyglądać Twoje nowe miejsce na biznes


Tabela lokali

Znajdź idealny lokal dla siebie

Lokale usługowe
Aranżacja przestrzeni

Aranżacja dużej powierzchni wymaga od nabywcy wyobraźni oraz dobrych pomysłów, dzięki którym cała przestrzeń będzie rozplanowana funkcjonalnie i efektownie.

Wychodząc Państwu naprzeciw przygotowaliśmy propozycję podziału i aranżacji przestrzeni obu lokali usługowych. Wizualizacje mają na celu pokazanie wszechstronności i dużego potencjału obu lokali oraz ułatwienie rozplanowania poszczególnych przestrzeni.

Pobierz ulotkę lokali usługowych Nowe Kowale

  ​​Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać aktualne informacje o naszej ofercie.

  ​​Bądź na bieżąco!

  Zapisz się

  Jeżeli chcesz korzystać z usługi wysyłki newslettera i otrzymywać pocztą elektroniczną informacje o naszych produktach i usługach podaj swój adres e-mail oraz wyraź zgodę na otrzymywanie e-maili z treścią marketingową. Przed zapisaniem się na newsletter zapoznaj się z zamieszczonym poniżej regulaminem usługi newslettera* oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z korzystaniem z usługi newslettera**.

  * Regulamin usługi newslettera [więcej]

  ** Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych w związku z korzystaniem z usługi newslettera [więcej]