Nowe Kowale
Opis inwestycji

 

Nowe Kowale są inwestycją realizowaną w latach 2018-2020 i znajdują się przy ulicy Heliosa 20,22 i Apollina 1 w Kowalach.

Inwestycja jest zlokalizowana w jednej z miejscowości powiatu gdańskiego – Kowalach. Obszar ten od lat jest traktowany jako równoprawna dzielnica urokliwej części Południowego Gdańska. Obecnie okolica ta rozwija się kompleksowo, co sprawia, że jest idealnym miejscem na zakup nowego mieszkania!

Osiedle Kowale będzie doskonale wkomponowana w okoliczny krajobraz. Nowoczesna i stylowa architektura, cichobieżne windy oraz oryginalne wykończenie części wspólnych sprawią, że Nowe Kowale będą najlepszym wyborem w podczas poszukiwania nowego mieszkania.

Nowe Kowale

Specyfikacja Inwestycji Nowe Kowale 

Zaprojektowaliśmy 3 pięciokondygnacyjne budynki, w których będą znajdowały się 122 funkcjonalne mieszkania. W trakcie opracowywania planu budynków wzięliśmy pod uwagę potrzeby naszych klientów, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni dla siebie metraż. Zróżnicowaliśmy powierzchnie mieszkań tak, aby zaspokoić potrzeby: młodych ludzi, którzy dopiero rozpoczynają samodzielne życie i chcą posiadać własne cztery kąty oraz rodzin: tych mniejszych i tych większych, które potrzebują obszerniejszej przestrzeni.

Powierzchnia mieszkań mieści się w zakresie 27m² – 108m² i zawiera kawalerki, mieszkania 2 i 3 pokojowe oraz duże mieszkania piętrowe umożliwiające zaaranżowanie przestrzeni z podziałem nawet do 5 pokoi. Praktyczne układy oraz dobre doświetlenie pozwoli Państwu  stworzyć dla siebie wymarzoną przestrzeń do odpoczynku, zabawy oraz pracy.

Na parterze w budynku nr 3, którego zakończenie przewidujemy na III kw. 2020 roku, będzie znajdowało się Przedszkole Gminne. Placówka będzie w stanie pomieścić nawet do ok. 100 dzieci! Dodatkowo, wielkim  atutem lokalizacji osiedla Nowe Kowale jest  powstała w pobliżu, pierwsza tego typu w Polsce, Metropolitalna Szkoła Podstawowa, która swoją działalność rozpoczęła we wrześniu 2018r.
Podsumowując, przedszkole i szkoła w jednym miejscu! Idealna lokalizacja dla rodziców.