Sentosa Park
Opis inwestycji

Sentosa Park jest inwestycją realizowaną w latach 2019-2021 – budynki są zlokalizowane na skrzyżowaniu dwóch ulic: Pomorska 24, 26 lub ul. Nowogrodzka 19 B,C,D

Przedsięwzięcie deweloperskie jest pod wieloma względami atrakcyjnym projektem, na który składa się 5 budynków mieszczących w sobie 48 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 36 m² do 161 m². Dodatkowo, na parterze budynków zlokalizowanych od ulicy Pomorskiej, będą dostępne 2 lokale usługowe o powierzchniach ok. 132 m² każdy.

Sentosa Park
Otoczenie

Spacerując po terenie inwestycji, mieszkańcy będą mogli podziwiać oryginalnie zaprojektowaną zieleń miejską i oświetlenie. Niezależnie od pory dnia, będą mogli Państwo czuć się spokojnie, ponieważ dbając o bezpieczeństwo, zaprojektowano ogrodzenie osiedla oraz monitoring.

Sentosa Park
Standard wykończenia

Jasne wykończenie ścian i podłóg przestrzeni wspólnych będzie kontrastowało z ciemnym odcieniem okładzin kamiennych umieszczonych na wybranych ścianach oraz panelami o fakturze drewna, które z pewnością ocieplą atmosferę kletek schodowych. Całość będą spajały złote elementy dekoracyjne w postaci m.in. lamp, co jeszcze bardziej podkreśli prestiż wykończenia inwestycji.

W oferowanym standardzie wykończenia mieszkań znajdą Państwo między innymi: wyszpachlowane oraz pomalowane na biało ściany, wylewkę betonową gotową do ułożenia podłóg, wysokiej jakości atestowane drzwi antywłamaniowe, drewnianą stolarkę okienną i balkonową oraz osprzęt teletechniczny i elektryczny. Mieszkania będą posiadały instalację: centralnego ogrzewania, zasilanego z sieci miejskiej, wodno-kanalizacyjną oraz wentylację mechaniczną.