Sentosa Park

Gdynia,

Kup mieszkanie

Lokalizacja inwestycji 

Adres inwestycji (budynki są zlokalizowane na skrzyżowaniu dwóch ulic): ul. Pomorska 24, 26 lub ul. Nowogrodzka 19 B,C,D

Poszukując wyjątkowego miejsca na realizację nowego projektu deweloperskiego, po raz kolejny zdecydowaliśmy się na atrakcyjną pod wieloma względami Gdynię. Doceniane przez społeczeństwo miejskie jak i środowisko zewnętrzne miasto, otwiera przed mieszkańcami szeroki wachlarz możliwości biznesowych, rozrywkowych. jak i kulturowych.
Nadmorskie miasto ciągle rozbudowuje się, zachowując przy tym równowagę pomiędzy przestrzenią zieleni i powstającą infrastrukturą. Potwierdzeniem zrównoważonego rozwoju jest wysoki poziom czystości powietrza oraz liczne nagrody i tytuły, które na przestrzeni lat otrzymało miasto. Dzielnica Działki Leśne, w której zlokalizowana jest inwestycja Sentosa Park, znajduje się w centralnej części Gdyni i jest jedną z młodszych dzielnic miasta. Dużym atutem tego terenu jest jego wyjątkowo atrakcyjne położenie, gdyż spora część Działek Leśnych znajduje się w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Wybierając się na spacer, w przeciągu 15 minut dotrą Państwo do Skweru Kościuszki, a stamtąd blisko jest do Bulwaru Nadmorskiego, Akwarium Morskiego, Kina Studyjnego czy Muzeum Marynarki Wojennej.
Mieszkańcy Sentosa Park będą mieli możliwość korzystania z potrzebnych usług nie oddalając się specjalnie od miejsca zamieszkania, gdyż w promieniu 500 m znajdują się istotne świadczenia. Zaczynając od instytucji kształcenia takich jak żłobki, przedszkola i szkoły, poprzez apteki, sklepy, kina, usługi kosmetyczne i fryzjerskie. Dla bardziej wymagających, w odległości ok 1,3 km znajduje się Galeria Riviera.

Projekt Sentosa Park
Zastanawiając się nad wyborem nazwy dla inwestycji zlokalizowanej przy ul. Pomorskiej i Nowogrodzkiej w Gdyni, skupiliśmy się przede wszystkim na otoczeniu oraz klimacie samego osiedla. Sentosa Park w wolnym tłumaczeniu oznacza harmonię i spokój. Kierując się znaczeniem wspomnianych haseł, zaprojektowano przestrzeń części wspólnych jak i bezpośrednie otoczenie budynków. Głównym celem projektantów było dobranie rozwiązań, które z jednej strony będą cieszyć oko nawet najbardziej wymagających klientów, a z drugiej, zadowolą tych stawiających na praktyczność i funkcjonalność.
Sentosa Park jest pod wieloma względami atrakcyjnym projektem, na który składa się 5 budynków mieszczących w sobie 38 funkcjonalnych apartamentów o powierzchniach od 36 m² do 161 m². Dodatkowo, na parterze budynków zlokalizowanych od ulicy Pomorskiej, będą dostępne 2 lokale usługowe o powierzchniach ok. 132 m² każdy.

Standard wykończenia
Jasne wykończenie ścian i podłóg przestrzeni wspólnych będzie kontrastowało z ciemnym odcieniem okładzin kamiennych umieszczonych na wybranych ścianach oraz panelami o fakturze drewna, które z pewnością ocieplą atmosferę kletek schodowych. Całość będą spajały złote elementy dekoracyjne w postaci m.in. lamp, co jeszcze bardziej podkreśli prestiż wykończenia inwestycji.
W oferowanym standardzie wykończenia mieszkań znajdą Państwo między innymi: wyszpachlowane oraz pomalowane na biało ściany, wylewkę betonową gotową do ułożenia podłóg, wysokiej jakości atestowane drzwi antywłamaniowe, drewnianą stolarkę okienną i balkonową oraz osprzęt teletechniczny i elektryczny. Mieszkania będą posiadały instalację: centralnego ogrzewania, zasilanego z sieci miejskiej, wodno-kanalizacyjną oraz wentylację mechaniczną.

Otoczenie
Spacerując po terenie inwestycji, będą mogli Państwo podziwiać oryginalnie zaprojektowaną zieleń miejską i oświetlenie. Niezależnie od pory dnia, mieszkańcy będą mogli czuć się spokojnie, ponieważ dbając o ich bezpieczeństwa, zaprojektowano ogrodzenie osiedla oraz monitoring.

Komunikacja
W celu ułatwienia komunikacji, w każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy, które będą dojeżdżać do poziomu -1, na którym zlokalizowany będzie garaż podziemny. Na kondygnacji hali podziemnej, oprócz miejsc postojowych, będzie można przechowywać rzadziej używane przedmioty, rowery lub wózki dla dzieci, gdyż dla każdego mieszkania zaprojektowano komórki lokatorskie.
Sprawne przemieszczanie się po Trójmieście zagwarantują trolejbusy i autobusy, których przystanki znajdują się ok. 3 min od Sentosa Park. Dodatkowo do dyspozycji jest Szybka Kolej Miejska, której lokalizacja stacji sprzyja dotarciu do takich miejsc jak: obfitujące w kulturę kaszubską Kartuzy, Kościerzyna, Wejherowo, lotnisko, czy pozostałe istotne części aglomeracji Trójmiejskiej. Najbliższy przystanek SKM znajduje się około 1 km od inwestycji.
Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymywaniem informacji na temat Sentosa Park i chcą być na bieżąco z postępami prac, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej.Imię i nazwisko:

Adres email *:

Telefon Kontaktowy:

Piętro *:
 parter 1 2 3 4
Ilość pokoi *:
 1 2 3 4 5
Powierzchnia *:
 poniżej 40m2 40m2 - 60m2 powyżej 60m2Dbając o potrzeby swoich klientów, ciągle staramy się udoskonalać sposoby komunikacji i przekazywania informacji. W tym celu zapraszamy do uzupełnienia poniższej ankiety.

Skąd dowiedzieli się Państwo o inwestycji?


* Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dot. realizowanej przez nas inwestycji Sentosa Park, zaznacz wszystkie poprzedzone gwiazdką pola.
(Zaznaczenie pola jest jednoznaczne z akceptacją jego treści.)

 * Oświadczam, że powyższe dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych [informacje dostępne tutaj], w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 * Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, jako administratora danych, w celu przekazywania mi informacji marketingowych o inwestycji Sentosa Park.

 * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej, przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1.

 * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na używanie przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.

* Pole wymagane