Logo Nowe Kowale1

Nowa inwestycja

Chcielibyśmy z dumą poinformować Państwa, że w przyszłym miesiącu planujemy rozpocząć kolejną inwestycję!  Osiedle będzie nazywało się Nowe Kowale i będzie zlokalizowane przy skrzyżowaniu ulic Heliosa i Apollina w miejscowości Kowale, w powiecie gdańskim.

Szczegóły dotyczące planowanej inwestycji już na dniach!

Jeśli są Państwo chętni do otrzymania jako pierwsi informacji o rozpoczęciu sprzedaży bądź innych nowościach związanych z inwestycją Nowe Kowale, zachęcamy do zapisania się na “listę zainteresowanych” poprzez uzupełnienie poniższego formularza. W chwili kiedy będziemy publikować kolejne informacje otrzymają Państwo wiadomość e-mail. W pierwszej kolejności będą Państwo mieli możliwość zapoznania się z ofertą! 

Poprosimy o potwierdzenie chęci zapisania na listę oraz wskazanie nam, jakiego mieszkania Państwo szukacie.

Wypełnij formularz i zapisz się na listę zainteresowanych inwestycją Nowe Kowale

Imię i nazwisko *:

Adres email *:

Temat:

Piętro *:
 1 2 3 4
Ilość pokoi *:
 Kawalerka 1 2 3 4 5
Powierzchnia *:
 20m2 - 30m2 30m2 - 50m2 50m2 - 60m2 60m2 - 70m2 70m2 i więcej

Uwagi:

 Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Przedsiębiorstwa Budowlano Montażowego i Rusztowaniowego Budros Sp. z o.o zlokalizowanego w Gdańsku przy ulicy Jana Kozietulskiego 1
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Przedsiębiorstwa Budowlano Montażowego i Rusztowaniowego “Budros” Sp. z o.o zlokalizowanego w Gdańsku przy ulicy Jana Kozietulskiego 1 i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

* Pole wymagane