Lista zainteresowanych Nk+

Imię i nazwisko:

Adres email *:

Telefon Kontaktowy:

Temat:

Piętro *:
 0 1 2 3 4
Ilość pokoi *:
 2 3
Powierzchnia *:
 40m2 - 50m2 50m2 - 60m2

Skąd Pan/Pani dowiedział/a się o inwestycji Nowe Kowale Plus?

Uwagi:

* Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dot. realizowanej przez nas inwestycji Nowe Kowale Plus, zaznacz przynajmniej jedno z poniższych pól.
(Zaznaczenie pola jest jednoznaczne z akceptacją jego treści.)

W związku z podaniem danych osobowych, realizacją kontaktu telefonicznego jak i prowadzoną korespondencją elektroniczną P.B.-M. i R. Budros sp. z o.o. jest administratorem danych osobowych. Przekazywane nam dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji kontaktu telefonicznego oraz w celu prowadzenia korespondencji drogą elektroniczną i udzielenia informacji marketingowych tymi drogami. W celu uzyskania informacji o naszej ofercie należy udzielić zgodę na kontakt telefoniczny w celach marketingowych oraz otrzymywanie e-maili z treścią marketingową. Wyrażenie tych zgód jest całkowicie dobrowolne i w dowolnym momencie można je cofnąć. Przed podaniem danych osobowych i wyrażeniem zgód prosimy o zapoznanie się z informacją o przetwarzaniu Państwa danych osobowych dostępną tutaj.

 * Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, przez P.B.M. i R. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celach marketingu bezpośredniego tj. w celu przekazywania oferty spółki telefonicznie na podany przez mnie numer telefonu.

 * Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, przez P.B.M. i R. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dla celów marketingu bezpośredniego w celu przesyłania mi drogą elektroniczną informacji handlowej na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej.

* Pole wymagane