Lista zainteresowanych

Wypełnij formularz i zapisz się na listę zainteresowanych inwestycją Nowe KowaleImię i nazwisko:

Adres email *:

Telefon Kontaktowy:

Temat:

Piętro *:
 1 2 3 4
Ilość pokoi *:
 1 2 3 4 5
Powierzchnia *:
 20m2 - 30m2 30m2 - 50m2 50m2 - 60m2 60m2 - 70m2 70m2 i więcej

Skąd Pan/Pani dowiedział/a się o inwestycji Nowe Kowale?

Uwagi:

* Jeżeli chcesz otrzymywać od nas najnowsze informacje dot. realizowanej przez nas inwestycji Nowe Kowale, zaznacz wszystkie poprzedzone gwiazdką pola.
(Zaznaczenie pola jest jednoznaczne z akceptacją jego treści.)

 * Oświadczam, że powyższe dane osobowe podałem/podałam dobrowolnie a przed wyrażeniem poniższych zgód zapoznałem się z informacjami, których podanie jest wymagane zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych [informacje dostępne tutaj], w szczególności zaś z pouczeniem, że przysługuje mi prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

 * Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, jako administratora danych, w celu przekazywania mi informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale.

 * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na przesyłanie mi środkami komunikacji elektronicznej informacji handlowej, na podany przeze mnie adres poczty elektronicznej, przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1.

 * W celu otrzymywania informacji marketingowych o inwestycji Nowe Kowale wyrażam zgodę na używanie przez P.B.M.iR. Budros sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Kozietulskiego 1, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem, dla celów marketingu bezpośredniego.

* Pole wymagane