Promocje

1D

Miejsca postojowe – Morenowy Sad

Zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej, bądź miejsca naziemnego w inwestycji Morenowy Sad, zlokalizowanej przy ul. Hausbrandta w Gdańsku. Zostały ostatnie dwa miejsca zależne oraz jedno miejsce pojedyncze! Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań pod nr telefonu 662 231 906.
youth-570881_1280

Gorąca oferta!

Dla wszystkich tych, którzy poszukują dla siebie apartamentu wypoczynkowego nad polskim morzem, ale również świetnej okazji na zainwestowanie kapitału, mamy wspaniałą wiadomość! Cena lokalu w inwestycji Apartamenty na Plaży została obniżona! Został ostatni apartament! Zachęcamy do kontaktu, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zaprezentujemy lokal osobiście!  ! Szczegóły na: https://www.budros.pl/investment/apartamenty-jastarnia/   
nowe-kowale-promo-wpis-v3

Mega promocja! Darmowy pakiet usług na ROK!

Szanowni Państwo, z wielką przyjemnością, chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej najnowszej promocji! Kupując mieszkanie, mają Państwo możliwość otrzymania na okres roku, całkowicie bezpłatnie takie usługi jak: - internet światłowodowy 100 Mb/s wraz z szerokim pakietem usług dodatkowych, - telewizja - aż 97 kanałów, - telefon stacjonarny z pakietem nielimitowanych połączeń. Szczegóły i regulamin promocji w linku poniżej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania! --> Regulamin promocji - Darmowy pakiet usług na rok Dodatkowo chcielibyśmy zaprezentować Państwu film przedstawiający inwestycję Nowe Kowale, dzięki któremu można poznać okolicę i główne zalety tego osiedla. Zachęcamy do polubienia i udostępniania! [embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=t6qQr3VYczc[/embedyt]
miniaturka jaworzniaków

Osiedle Jaworzniaków – wyprzedaż miejsc parkingowych!

Brakuje miejsca do parkowania? Jeszcze tylko do końca roku jest szansa na skorzystanie z naszej promocji dot. miejsc postojowych przy inwestycji "Osiedle Jaworzniaków"! Ostatnie miejsca w halach garażowych i parkingach naziemnych! Nie czekaj, zadzwoń i zapytaj o promocję! Udostępniamy możliwość spłaty zobowiązania w ratach z oprocentowaniem 0%!
Ulotka promocyjna ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY
parking-2478837

Obniżona cena za miejsce postojowe – Jaśminowy Stok!

Zapraszamy do skorzystania z możliwości zakupienia miejsca postojowego w hali garażowej przy ul. Jaśminowy Stok 67. Specjalnie dla Państwa obniżyliśmy cenę za miejsce postojowe do 17.000,0 zł brutto! (standardowa cena to 18.450,0 zł brutto) Pośpiesz się! Zostały ostatnie miejsca postojowe! Istnieje możliwość rozłożenia płatności na 36 nieoprocentowanych rat. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań pod nr telefonu 662 231 906.
promo_big

Redłowskie Wzgórze

„Redłowskie Wzgórze" to wyjątkowa inwestycja, w ramach której oferujemy Państwu 12 apartamentów w świetnej lokalizacji tuż przy lesie, kilka minut pieszo od klifu w Redłowie i plaży w Orłowie. Jesteśmy przekonani, że kameralne położenie, monitoring i ogrodzenie zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa, spokój i ciszę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapewniamy możliwość negocjowania ceny! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.